Pozostałe

Vitaler's Melatonina 1 mg - 240 tabletek
Dostępny
23,06 zł
Melatonina marki Vitaler's to suplement diety w tabletkach zawierający melatoninę. Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie oraz w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej.
Vitaler's Melatonina Forte 4 mg - 60 tabletek
Dostępny
20,28 zł
Wegański suplement diety w tabletkach zawierający melatoninę w dawce 4 mg. Melatonina zażywana krótko przed pójściem spać pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie oraz w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej.
Vitaler's Caffeine (Kofeina) 200 mg - 120 tabletek
Dostępny
Wegański suplement diety w tabletkach zawierający kofeinę w dawce 200 mg, ceniony ze względu na swoje działanie pobudzające. Caffeine Vitaler's stanowi znakomity zamiennik tradycyjnej kawy. 
Vitaler's Enzymy trawienne - 60 kapsułek
Dostępny
36,02 zł
Mimo zbilansowanej diety organizm miewa problemy z prawidłowym trawieniem, dlatego warto wtedy sięgnąć po Enzymy trawienne, by go wspomóc. Enzymy trawienne pomagają naszemu organizmowi prawidłowo przyswoić oraz wykorzystać wartości odżywcze ze spożywanych posiłków.
Vitaler's Sodium butyrate (Maślan sodu) 600 mg - 60 kapsułek
Dostępny
Maślan sodu to zaawansowany wegański suplement diety zawierający 600 mg kwasu masłowego w każdej kapsułce, który to z kolei charakteryzuje się działaniem przeciwzapalnym oraz wspomagającym funkcjonowanie układu pokarmowego. Maślan sodu w formie mikrokapsułek dojelitowych przeznaczony jest do usprawnienia procesów trawienia.
Vitaler's Isotonic cytrynowo-limonkowy (izotonik) - 250 g
Dostępny
Isotonic to suplement diety w proszku przeznaczony do sporządzania roztworu napoju izotonicznego, który w błyskawicznym tempie uzupełnia utratę płynów i elektrolitów z organizmu wydalanych w procesie wydzielania potu. Specjalnie opracowana receptura sprawia, iż proszek izotoniczny Vitaler's charakteryzuje się najwyższą zawartością witamin i minerałów...
Vitaler's Turkesterone (Ajuga turkestanica) - 60 kapsułek
Dostępny
Turkesteron to naturalny związek roślinny występujący w roślinie Ajuga turkestanica, która występuje w Azji Środkowej. Turkesterone jest ekdysteroidem, który jest sterydem hormonalnym występującym w roślinach.
Vitaler's Olej MCT naturalny - 500 ml
  • -20%
Dostępny
28,07 zł 35,09 zł
Olej MCT marki Vitaler's to rodzaj oleju roślinnego w płynie, który stanowi źródło średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych MCT (medium-chain triglycerides). Dzięki mieszance kwasów C8 (kwas kaprylowy) i C10 (kwas kaprynowy) olej MCT zapewnia szybki zastrzyk stabilnej energii. Olej może być dodawany do kawy, koktajli, sałatek, a także potraw opartych na...
Vitaler's Olej MCT z kokosa - 500 ml
  • -20%
Dostępny
29,56 zł 36,94 zł
Olej MCT z kokosa marki Vitaler's to to rodzaj oleju roślinnego w płynie, który stanowi źródło średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych MCT (medium-chain triglycerides). Dzięki mieszance kwasów C8 (kwas kaprylowy) i C10 (kwas kaprynowy) olej MCT z kokosa zapewnia szybki zastrzyk stabilnej energii. Olej może być dodawany do kawy, koktajli, sałatek, a także...
Vitaler's Uridine (Urydyna) 300 mg - 60 kapsułek
Dostępny
41,57 zł
Uridine marki Vitaler's to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych, który zawiera w swoim składzie monofosforan urydyny w dawce 300 mg. Urydyna, inaczej UMP (urydyno-5′-monofosforan) to substancja zdolna do przekraczania bariery krew-mózg, która jest jednocześnie prekursorem w produkcji fosfatydylocholiny i substratem CDP-choliny.
Vitaler's Ecdysterone (Ekdysteron) 300 mg - 60 kapsułek
Dostępny
Ecdysterone marki Vitaler's to suplement diety zawierający ekdysteroidy - związki pozyskiwane z korzenia rośliny Cyanotis arachnoidea, o właściwościach adaptogennych. Adaptogeny są całkowicie naturalne, nietoksyczne oraz bardzo dobrze tolerowane przez większość osób.
Pokazano 1-12 z 17 pozycji
Produkt dodany do ulubionych