Marka Vitaler's powstała, by pomóc ludziom żyć lepiej!

Naszą misją jest dostarczanie najczystszych i najwyższej jakości produktów, wykraczających poza standardy przemysłowe. Wiemy, że to, co jest w środku ma znaczenie, dlatego kiedy nie byliśmy w stanie znaleźć wysokiej jakości suplementów diety - postanowiliśmy stworzyć własne. Nasza niewielka produkcja znajduje się pod Krakowem (w Wieliczce), skąd wychodzą wszystkie nasze produkty.

Jako firma działamy w oparciu o zasadę, iż prawidłowe odżywianie powinno być łatwe i dostępne dla każdego. Aby to osiągnąć, kładziemy nacisk na jakość ponad ilość.

W ofercie Vitaler's nie znajdziesz ogromnej ilości produktów, które wywołają zawroty głowy od niezdecydowania. Koncentrujemy się na podstawowym zestawie suplementów diety, które są niezbędne, aby pomóc ludzkiemu organizmowi utrzymać optymalne zapotrzebowanie na niezbędne witaminy oraz składniki aktywne. 

Nasze produkty powstały z myślą o naturze oraz zdrowiu każdego człowieka. Ciężko pracujemy, aby Twoje decyzje dotyczące zdrowia były tak proste, jak to tylko możliwe. 

Jesteśmy bezkompromisowi w kwestii Twojego zdrowia. 

Pozwól nam wesprzeć Cię w zrobieniu kroku dalej do zdrowszego życia.

Produkt dodany do ulubionych