Vitaler's Grzyby witalne - 60 kapsułek
Vitaler's Grzyby witalne - 60 kapsułek
Vitaler's Grzyby witalne - 60 kapsułek
Vitaler's Grzyby witalne - 60 kapsułek
Vitaler's Grzyby witalne - 60 kapsułek
Vitaler's Grzyby witalne - 60 kapsułek

Inne warianty:

Vitaler's Grzyby witalne - 60 kapsułek

Unikalne połączenie sześciu grzybów witalnych standaryzowanych na polisacharydy (substancję występującą naturalne w grzybach). Grzyby lecznicze posiadają tysiącletnią tradycję, od dawna stosowane są w medycynie tradycyjnej. Wykazują działanie immunostymulujące, hepatoprotekcyjne, przeciwdrobnoustrojowe i przeciwutleniające.

Dostępny
50,83 zł
Wysyłka w ciągu 24h

 

Dawka dzienna:

1 kapsułka

Pojemność:

60 kapsułek

Ilość porcji:

60

Bez zbędnych dodatków
Bez zbędnych dodatków
Wegański
Wegański
 • Błyskoporek podkorowy (Chaga) zwany także jako: grzyb nieśmiertelności, dar boga występuje na pniach drzew liściastych (zazwyczaj na brzozie) w chłodnych strefach klimatycznych. Właściwości prozdrowotne błyskoporka podkorowego wynikają z obecności wielu czynnych biologicznie składników: kwasów humusowych, melaniny, polisacharydów, beta-glukanów, polifenoli, a także pierwiastków śladowych oraz witamin.
 • Maczużnik chiński (Cordyceps sinensis) to wysokogórski grzyb, który od wieków wykorzystywany jest w medycynie ludowej do leczenia wielu dolegliwości zdrowotnych. Zawiera mnóstwo związków bioaktywnych, takich jak: kordycepina, adenozyna, polisacharydy, witaminy, minerały i inne.
 • Soplówka jeżowata (Hericium erinaceus) wyróżnia się delikatnym, lekko słodkawym smakiem i już setki lat temu była bardzo chętnie wykorzystywana przez chińskich zielarzy. Zawiera wiele składników odżywczych, które determinują korzystny wpływ na organizm - stanowi źródło aminokwasów, polisacharydów oraz wielu składników mineralnych.
 • Żagwica listkowata (Maitake) lub inaczej "tańczący grzyb" rośnie w Japonii oraz w lasach wschodniej części Ameryki Północnej i jest niewątpliwie najbardziej popularnymi grzybami w Azji, gdzie od tysięcy lat znany jest ze swoich efektów leczniczych. Jest bogatym źródłem przeciwutleniaczy, beta glukanów, witaminy B i C, miedzi, potasu, błonnika oraz aminokwasów.
 • Lakownica żółtawa (Reishi) należy do rodziny lakownicowatych i jest jednym z klasycznych składników medycyny chińskiej. Grzyb ten jest powszechnie stosowany w Azji od ponad 2 tysięcy lat. posiada w swoim składzie beta-glukan, czyli substancję zwiększająca ilość limfocytów T oraz makrofagów, co przekłada się na zwiększenie odporności organizmu. Jest jednym z najlepiej przebadanych adaptogenów na Ziemi.
 • Twardnik japoński (Shiitake) zaliczany jest do superfood, czyli produktów wykazujących cenne właściwości dla zdrowia. Shitake w swoim składzie zawiera wiele witamin z grupy B, witaminę D w formie roślinnej, polisacharydy oraz składniki mineralne. Dzięki wysokiej zawartości białka oraz witaminy B12, może być również cennym składnikiem diety wegetariańskiej oraz wegańskiej.

Polisacharydy zawarte w różnych roślinach oraz grzybach pomagają regulować stężenie cukru we krwi, zapewniając jego właściwy poziom.

Skład produktu

Standaryzowane ekstrakty z owocników grzybów (błyskoporek podkorowy, maczużnik chiński, soplówka jeżowata, żagwica listkowata, lakownica żółtawa, twardnik japoński), otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

Składnik1 kapsułkaRWS*

Błyskoporek podkorowy ekstrakt

w tym polisacharydy 30 mg

75 mg<>

Maczużnik chiński ekstrakt

w tym polisacharydy 37,5 mg

75 mg<>

Soplówka jeżowata ekstrakt

w tym polisacharydy 30 mg

75 mg<>

Żagwica listkowata ekstrakt

w tym polisacharydy 30 mg

75 mg<>

Lakownica żółtawa ekstrakt

w tym polisacharydy 30 mg

75 mg<>

Twardnik japoński ekstrakt

w tym polisacharydy 30 mg

75 mg<>

*RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

<> - Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

Jak stosować produkt?

Produkt stosuje się:

 • 1 kapsułkę podczas posiłku

Produkt warto przechowywać w zamkniętym, oryginalnym opakowaniu w suchym i zacienionym miejscu.

Dlaczego warto wybrać Vitaler's?

 • Vitaler's jest producentem, który zaprojektował, stworzył i wprowadził do obrotu własny, autorski produkt,
 • preparat produkowany jest na własnej linii produkcyjnej, dzięki czemu możliwa jest kontrola każdego etapu produkcji,
 • Vitaler's nie stosuje konserwantów w swoich produktach,
 • skład produktu jest możliwie jak najkrótszy – nie zawiera żadnych niepotrzebnych składników.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze 0-25ºC, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ważne

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Masa netto
60 sztuk
Postać
Kapsułki
Opakowanie
Szkło
Vitalers
VIT-0685
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych